Als we naar de weersverwachtingen kijken voor komend weekend lijkt de herfst echt zijn intrede te doen in het land.
Dat weerhoudt onze RSV-leden er niet van om weer een leuke wedstrijd te fluiten of te assisteren. De lijst is deze week extra lang, omdat er ook een aantal leden zijn aangesteld in de 1e ronde van de Eurojackpot KNVB Beker.
Op vrijdagmiddag (17.00u) al komt Mark Groeneweg in actie bij Excelsior Rotterdam o16 - AZ o16.
Zaterdagochtend om 10.00u begint Ruben Lansbergen aan zijn wedstrijd TOGB o16 - Excelsior M o16. Om 12.00u fluit Thomas van Mourik voor het begin bij Sparta Rotterdam o19 - FC Volendam o19.
Wisse Maas(foto) reist af naar Cabauw voor de wedstrijd tegen VVOR, deze start om 14.30.
Zaterdagavond 19.30u komt Maurico Plat in actie bij het Brabantse onderonsje tussen Dongen en Baronie.
Voor de assistenten en AVAR die zondag in actie komen, moeten niet vergeten dat de klok een uurtje teruggaat. Anders zijn jullie wel vroeg op het complex aanwezig 😉
Wij wensen ook dit weekend iedereen weer veel succes en plezier op de velden en langs de zijlijnen. De complete lijst, inclusief aanstellingen Eurojackpot KNVB Beker, is zoals altijd te vinden op onze website.