Scheidsrechters blijven toch wel doortrainen, dat mag de conclusie zijn van de afgelopen zomerperiode. Waar voetballers stoppen wordt er bij de RSV gewoon doorgetraind met een wat aangepaste intensiteit.
Ondanks vakanties, vroege beker- en oefenwedstrijden was de opkomst weer bijzonder hoog. In de laatste 9 weken was het gemiddelde aantal deelnemers 23 man met zelfs een uitzondering van 30 deelnemers.
In het blad van de COVS heeft een artikel gestaan over mogelijke samenwerking op het trainingsgebied met korfbalscheidsrechters en ja hoor, bij de RSV konden wij al enkele malen Remco Ontijt uit Woerden welkom heten.
In het jaarklassement van aantal deelnames ( max. tot heden 35 trainingen) begint zich duidelijk een kopgroep af te tekenen. Aan kop gaat Gerard Bink met 35, Kees Versnel 34 en Aad Achterberg 32 deelnames waarbij opvallend is dat het werk bij anderen wellicht een belemmering vormt? De jeugd heeft blijkbaar een hekel aan looptrainingen en staan in aantal trainingsdeelnames op een flinke achterstand.
Sinds enkele weken starten we de training (exact) om 19.30 uur en gaan in september weer verder met de spelregelronden die direct na afloop ( voor het douchen) wordt gehouden, Colin Prooi verzorgd dit met grote deskundigheid en geeft de juiste uitleg. Maak met deze nieuwe opzet van vragen en (drie) antwoorden maar eens kennis, het is zeer de moeite waard.
De komen weken is onze trainer op vakantie en wordt de training verzorg door Joop Slaager en Laurens Gerrets. Fijn dat de RSV over drie gediplomeerde trainers kan beschikken.
Oefen- en bekerronden zitten erop, komend weekend draait de competitie weer op volle toeren en gaat het echt om de punten, allemaal succes gewenst .
Ingediend door Lodewijk v. d. Linden