Het laatste speelweekend van seizoen 2022-2023 (in West II) staat voor de deur. De beslissingen gaan sowieso dit weekend vallen en onze RSVāers zijn er bij.
Zo fluit Orlando Fonseca(foto) de finale wedstrijd tussen Zwammerdam en sv Houtwijk voor een plek in de 3e klasse.
Het duel start om 14.30u op het complex van UVS in Leiden.
Het duel start om 14.30u op het complex van UVS in Leiden.
Jan van Gurp is assistent bij de finale wedstrijd tussen HVV en RKDEO, om 14.30u start het duel op het complex DHC in Delft.
Sander de Brito Roque fluit het duel tussen de zaterdag en zondag 3e divisie clubs GVVV en Hercules. Beide strijden voor een plek in de finale voor promotie naar de 2e divisie, welke zaterdag om 18.00u aanvangt.
Zondag is Franklin Berg 4e official bij het duel tussen JOS Watergraafsmeer en Baronie, die zullen strijden voor een plek in de 3e divisie.
Wij wensen iedereen bij deze (laatste) wedstrijden van het seizoen weer veel succes en plezier op het veld en langs de zijlijn.
Vragen/opmerkingen? Mail naar aanstellingen@rsvnet.nl

Reactie toevoegen