
Op 2 december heerste er een enigszins gespannen sfeer in verband met de verwachte komst van Sinterklaas en zijn trouwe hulpje Piet. Wie van de trainende leden zou door hem ter verantwoording worden geroepen? Achteraf bleek dat alleen Lodewijk van der Linden zich zorgen had behoeven te maken.
Op 16 december werd door de RSV voor de regio Rotterdam een shuttle run test georganiseerd waardoor de reguliere training in de knel kwam. Een bescheiden aantal leden trotseerde de vrieskou.
Op 23december lag het trainingsveld bedekt onder een dik pak sneeuw waardoor de training helaas geen doorgang kon vinden.
Op 30 december was de sneeuw weer van het trainingsveld verdwenen en konden de aanwezigen (velen voorzien van wanten en/of een muts) het jaar op een sportieve manier afsluiten en de laatste punten voor het klassement behalen. Na afloop van de training wachtte de warme oliebollen en kon het eindklassement worden opgemaakt.
Op de nieuwjaarsreceptie zullen de prijzen worden uitgereikt aan de 3 hoogstgeëindigden.