By gerard.bink

In maart  werd er 5x getraind met resp. 26, 31, 24 ,22 en 24  deelnemers. De cijfers voor de eerste 3 avonden is het totaal van de deelnemers aan de weerbaardheidstraining en de reguliere training.

Op 2 maart werd de 1e sessie van de weerbaarheidstraining door 2 instructeurs van de KLPD gehouden. Aan deze sessie werd door een groot gedeelte van de trainingsgroep deelgenomen waaronder onze trainer. De reguliere training voor de overige leden werd geleid door Colin Prooi.

 Op 9 maart werd de 2e sessie van de weerbaarheidstraining gehouden met wederom zeer grote deelname. Voor de overige leden werd de training verzorgd door Laurens Gerrets die op deze avond een gedeelte van de oefenstof die hij op de trainerscursus heeft geleerd in  praktijk bracht.

Op 16 maart was de 3e en laatste sessie van de weerbaarheidstraining met een iets lagere opkomst. De reguliere training voor de overige leden werd wederom geleid door Colin Prooi.

Op 23 maart vond na een onderbreking van 3 weken de training weer plaats met één groep. Na een afwezigheid van 5 maanden mochten wij Leo Kranendonk op het trainingsveld begroeten het welk niet ongemerkt bleef.

Op 30 maart  waren er geen opmerkelijke feiten te melden

In het persoonlijke klassement is uit de kopgroep Aad Achterberg ver teruggevallen. De overige koplopers geven elkaar geen duimbreed toe. Met de maximale score zijn dat: Joa Costa do Rosario, Colin Prooi en Wim Scherpenisse. De runners-up met 1 punt achterstand zijn: Orlando Fonseca, Henk Lavrijssen en Lodewijk van der Linden. 

Onderwerp