Aanstaande woensdag, 2 december is het weer zover en zal de goedheiligman de RSV weer komen bezoeken. Door weer en wind komt hij weer naar Rotterdam om voor de eerste keer sinds tijden mee mag maken dat hij geen trap op omhoog hoeft en de nieuwe locatie kan beoordelen.
Wat zal de Sint vinden van de nieuwe locatie? Wie heeft de Sint dit jaar in de gaten gehouden bij de RSV? Is ook de Sint dit jaar getroffen door de economische malaise of is hij op tijd uitgestapt? Wie zal het weten? Nou dat is wel duidelijk, dat ben jij als je er komende woensdag bij bent!
Woensdag rond 20.45 uur zal de goedheiligman a.k.a. Sint er zijn en zullen we er met zijn allen een leuke avond van maken, voorzien van warme chocolademelk, speculaas en een schuimpje hier en daar.. Wellicht een boterletter voor jou dit jaar? Kom en ervaar, kortom zorg dat je erbij bent!
De S&P commissie