By admin
Afbeelding

In de Week van de Scheidsrechter organiseren de KNVB, COVS en ARAG 13 bijeenkomsten door het hele land. Op 6 oktober was een van de bijeenkomsten bij BVV Barendrecht.

85 man (geen vrouwen helaas) waren aanwezig. Nils van Kampen deed namens de KNVB de woordvoering en introductie. Daarna nam COVS-bestuurder Geo van Tintelen (in gezelschap van medebestuurder Ed van Leeuwen) het woord om de voordelen van de COVS en het lidmaatschap van een van de scheidsrechtersverenigingen te benoemen.

Docent Louis Duarte organiseerde een workshop over stellingen om kennis te delen, maar ook om elkaar te leren kennen. Betaaldvoetbalscheidsrechter Allard Lindhout sloot de avond af met een zeer interessant lezing over zijn ervaringen met bepaalde spelsituaties.

Aan het eind van de avond kregen alle deelnemers uit handen van Ben Eikendal een presentje als waardering voor de inzet en aanwezigheid.

Nils van Kampen Geo van Tintelen

Louis Duarte Allard Lindhout