Aanstaande woensdag is de finale van de Europa League. Nadat Pierre van Hooijdonk Feyenoord in 2002 hielp naar de Europese winst, heeft het Nederlandse voetbal 15 jaar moeten wachten op de volgende Nederlandse club in een Europese finale. Aanstaande woensdag gaat Ajax de strijd aan met Manchester United. Een historische avond voor het Nederlandse voetbal. Als voetballiefhebber wil je hier natuurlijk geen minuut van missen.
Vandaar dat de clubavond van 24 mei in het teken staat van deze historische finale! Er zal gezorgd worden dat de training uiterlijk 20.30u is afgelopen, zodat iedereen op tijd is omgekleed voordat de wedstrijd begint. Om er een gezellige avond van te maken zorgt Henk voor lekkere hapjes om nog beter te kunnen genieten van de wedstrijd!
We gaan er een gezellige avond van maken en kijken of Ajax de prestatie van Feyenoord uit 2002 kan evenaren! Tot woensdag!