Inmiddels zijn we bij de RSV alweer 7 weken in training. In de tussentijd is er ook meer mogelijk geworden door de versoepelingen van de laatste weken.
Zo kunnen we alweer een paar weken gebruik maken van de kantine en dus na afloop onder het genot van een drankje gezellig kletsen met elkaar.
De clubavondcomissie wil hier een goed vervolg aan geven door aanstaande woensdag na de training gezellig samen te kijken naar de halve finale tussen Engeland en Denemarken, toch wel de verassing bij de laatste 4 op dit EK.
De RSV zorgt voor wat lekkere hapjes tijdens de wedstrijd!
Om te zorgen dat iedereen op tijd in de kantine is, zal de training rond 20.40u stoppen. Dan heeft iedereen voldoende tijd om te douchen en om te kleden.
We hopen om een mooie opkomst op de training en aansluitend een gezellige voetbalavond in de kantine!