Voor sommige is de competitie alweer begonnen maar voor de meeste begint die in de aankomende weken. De zomertrainingen zijn inmiddels voorbij en ook meeste vakantiegangers zijn weer terug.
Zoals jullie gewend zijn houden we dan ook op de eerste woensdag van september onze traditionele openingsavond bij de RSV.
Woensdag 2 September is het zover!
We starten de avond extra vroeg; vanaf 19.00u beginnen we op het veld met het maken van portretfoto's van alle leden en donateurs! De kleedkamers zullen al om 18:45 open gaan en we willen iedereen vragen om indien mogelijk zo vroeg mogelijk aanwezig te zijn voor de foto's.
Daarna gaan we om 19.30u uiteraard lekker trainen en aansluitend om 21.00u zal onze voorzitter Peter Platteschor het nieuwe seizoen officieel openen waarna we alle verwachtingen, wensen en plannen voor het nieuwe seizoen onder het genot van een drankje kunnen delen met elkaar.
En uiteraard zorgt ook deze keer onze eigen Henk er weer voor dat niemand met een lege maag naar huis hoeft. Hij regelt namelijk een heerlijk buffet.
Genoeg redenen dus om bij deze avond op de club aanwezig te zijn!