De reguliere competitie zit er (bijna helemaal) op. Nu zullen de komende weken de laatste beslissingen vallen in de nacompetitie. Wie mag het komend seizoen een stap hoger proberen en wie moet er juist een stapje terug doen? Voor ons als officials zijn dit juist de mooiste wedstrijden van het jaar, de kersen op de taart.Voor Thijs Dogterom begint de nacompetitie al op woensdagavond, als hij de leiding heeft over Smishoek - AWC in de strijd om een ticket in de 3e divisie.
Op zaterdag mag Ruben Kooy een keer als ASR in actie komen, bij de wedstrijd RKDES - sv Duindorp, voor een plek in de 2e klasse.
Daarnaast zijn er zaterdag veel bekerfinales bij BVCB, bij Jodan Boys en bij FC 's-Gravenzande. Ook hier veel RSV-leden die soms zelfs 2x in actie komen.
Zo ook Vishnu Jasai(foto), hij fluit eerst de bekerfinale tussen sc Monster o15 - Strijen o15 en daarna is hij als assistent actief bij de bekerfinale tussen RCL o17/2 - Rijnsburgse Boys o17/2, beiden gespeeld bij Jodan Boys.
Nog veel meer bekerfinales, nacompetitie en een enkele competitiewedstrijd zijn te vinden op de website. Veel succes en plezier allemaal!
Vragen/opmerkingen? aanstellingen@rsvnet.nl
